Šatní skříně s posuvnými dveřmi

Šatní skříně s posuvnými dveřmi – šetří místo a pěkně vypadají

Bydlíte v malém bytě? Nebo se vám už nelíbí vaše stávající stará rozvrzaná šatní skříň? Obohaťte své bydlení o šatní skříně s posuvnými dveřmi.

Šatní skříně s posuvnými dveřmi v prvé řadě šetří místo. Na otevření klasických veřejových dveří je potřeba minimálně dvou metrů čtverečních manipulačního prostoru. Šatní skříně s posuvnými dveřmi naproti tomu tento prostor nepotřebují a vy ho můžete využít jinak.

Skříně s posuvnými dveřmi mají oproti klasickým skříním další ohromnou výhodu ve vnitřním uspořádání. Vnitřní prostor skříně se přizpůsobuje vám, ne naopak. Dovnitř je možné umístit police, drátěné programy, kalhotovníky, kravatovníky, sklopné i klasické šatní tyče. Vše podle toho, jak vám to vyhovuje a s možností dispozice šatní skříně v budoucnu pozměnit podle měnících se potřeb.

Přímo na míru do vašeho interiéru

Šatní skříně s posuvnými dveřmi jsou vždy vytvářené přímo na míru. Přesně sednou do výklenku, do míst, která doposud zůstala nevyužitá. Také platí, že vypadají dobře nejen uvnitř, ale krásné jsou i navenek.

Díky nepřebernému množství tvarů, materiálů, nejrůznějších výplní, polepů a barev jsou tyto skříně často designovým klenotem interiéru. Záleží na vás, zda z nich uděláte dominantní prvek, nebo jejich existenci v místnosti utlumíte.

Kvalitní kování – základ spokojenosti

Nezapomeňte také na to, že nedílnou a velmi důležitou součástí všech šatních skříní s posuvnými dveřmi je i kování. Obecně platí, že by mělo být sladěné se zbytkem skříně – tedy hlavně s materiálem posuvných dveří. Důležitá je i kvalita kování šatních skříní. Kvalita se rovná dlouhé životnosti a také otvírání bez hluku. Nekvalitní kolečka po čase totiž velmi často vržou.

Šatní skříně s posuvnými dveřmi je možné také doladit nejrůznějšími polepy – ať už podle vlastního návrhu, nebo některým z předpřipravených designů. Fantazii se zkrátka meze nekladou.

Pro Vaše dotazy a objednávky nás neváhejte kontaktovat


Zpět na posuvné dveře

Hledáte kvalitní vestavěné skříně? Navštivte náš web komandor.cz